Dosažení optimální hmotnosti
Analýza stavby těla, poradenství a zdravé hubnutí

Cesta ke zdraví je udržovat si optimalní váhu. Při nadváze nebo obezitě je tou nejlepší cestou redukce hmotnosti.

Nechte se vést certifikovaným poradcem

Naše stravovací plány Vám snadno pomohou dostat Vaši váhu pod kontrolu, díky jednoduchým základním principům a to zdravě a efektivně. 

Nabízím:

 • individuální přístup, dlouhodobé a pravidelné poradenství 
 • zvýšení vitality, výkonnosti a energie
 • hubnutí bez hladovění vytvořené na základě vědeckých výzkumů a klinických studií
 • udržení dosažených výsledků bez následného "jojo-efektu"

Osobní poradenstvi založeno na kompletní analýze stavby těla, která zahrnuje:

 • Váhu
 • BMI
 • Protein faktor
 • Procento tělesného tuku
 • Hodnoty útrobního tuku
 • Procento celkové tělesné vody
 • Bazální metabolickou spotřebu
 • Metabolický věk
 • Procento svalové hmoty
 • Kostní hmotu
 • Somatotyp

Možnost poradeství na dálku

Objednání nezávazné konzultace zdarma můžete provést dvěma způsoby

 1. Přes kontaktní formulář viz. níže a budete mnou následně kontaktováni přes telefon. Není nutné tedy nikam jezdit na osobní konzultaci a vše probíhá přes telefon na dálku.
 2. Opět přes kontaktní formulář a následné objednání na osobní konzultaci.

1. Nabídka služeb naší společnosti prostřednictvím webových stránek www.hubnete.cz vyžaduje vložení Vašich osobních údajů jméno, příjemní, e-mailová adresa, telefonní číslo, věk, výška, váha a doplňující informace o Vašem stravovacím režimu. Pokud tyto Vaše osobní údaje Provozovateli poskytnete, ten s nimi s Vaším souhlasem bude nakládat v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění a v souladu s dalšími platnými zákony České republiky, které tuto oblast upravují. Zájemce souhlasí se zpracováním výše uvedených osobních údajů.

2. Provozovatel v oblasti svých předmětů činností spolupracuje s dalšími společnostmi a dalšími osobami. Tyto subjekty, pokud jsou k tomu oprávněné, mohou nakládat s osobními daty Uživatele, přičemž s těmito informacemi mohou nakládat a zpracovávat je pouze při plnění svých povinností a nesmí je použít k jiným účelům.

3. Provozovatel neprodává, nepřevádí a nesděluje osobní data Uživatele třetím osobám. Třetím osobám je může Provozovatel předat pouze s předchozím souhlasem Uživatele. Je však povinností Provozovatele osobní údaje Uživatele poskytnout orgánům státní správy jako je např. Policie ČR, Finanční úřady atd. pokud by v rámci soudního a jiného právního a správního řízení byly těmito orgány vyžádány.

4. Osobní údaje jsou zpracovávány po dobu neurčitou. Pokud se Uživatel obrátí na Provozovatele se žádostí o podání informace o zpracování jeho osobních údajů, je Provozovatel povinen mu tuto informaci podat. Za tuto činnost má Provozovatel právo požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.

Link na odvolání souhlasu a vymazání osobních údajů Uživatele má Uživatel na každé emailové zprávě Provozovatele. Pro odvolání souhlasu či pro změnu osobních údajů Uživatele je možné napsat na emailovou adresu lese@obemail.com

Informace o provozovateli:

Mgr. Lenka Severová, lese@obemail.com

Údaje, které uvedete do tohoto formuláře jsou čistě pro informativní použití a nebudou nijak zneužity či zanešeny do jakékoliv databáze. 

Hlášení nevyžádané pošty (spamu)

Zde je možné hlásit nevyžádanou poštu

Došla Vám nevyžádaná pošta s odkazem na naše stránky? Zprávy, které jsou skutečně zaslané z našeho systému, jsou zasílány pouze na autorizovaný email a v patičce je vždy uveden odkaz na odhlášení ze zasílání dalších zpráv.

Pokud ve zprávě žádný takový odkaz není, jedná se pravděpodobně o nevyžádanou poštu (spam). Pokud nám o takovéto zprávě dáte vědět, budeme moci situaci řešit a předejít dalšímu zasílání. Nevyžádané zprávy je možné nám hlásit buď tak, že ji přepošlete na adresu spamreport@obemail.com nebo ji zkopírujte do níže uvedeného formuláře (nejlépe i s hlavičkou).

Děkujeme.

Nevyžádaná zprávaZpráva
Doplňkové údajeAdresa, ze které došel spam
Vaše jméno
Vaše emailová adresa (na kterou spam přišel)

© Business Centre

Pokud ještě nejste vážně rozhodnuti změnit postavu, tak vepište Váš email do řádku níže a budeme Vám týdně posílat zdarma tipy, které zlepší Vaši orientaci v oblastech - jak snižovat váhu, udržet si váhu a mít dobrou kondici.

Poznámky: E-mail nebude nijak zneužit nebo použit pro jiné účely. Z infolinky je možné se kdykoli odhlásit.
Tato služba nezahrnuje poradenství osobního konzultanta. To získáte jedině vyplněním dotazníku na hlavní stránce. Poté se s Vámi spojí Váš poradce, pod jehož vedením, bez jakýchkoliv pochybností, zhubnete jednou a navždy. Pokud jste skutečně připraveni udělat změnu své postavy, jděte rovnou na hlavní stránku a vyplňte dotazník.